تبلیغات
او خواهد آمد - نفوذ صهیونیسم (قسمت 11)

 

او خواهد آمد

 

منوی کاربری


این وبلاگ را به صفحات مورد علاقه تان اضافه کنید!     با ما تماس بگیرید!     این وبلاگ را صفحه خانگی خودتان کنید!


   پیغام مدیر : خوش آمدید

   افراد آنلاین :

.


نظر سنجی

امتیاز به گل نرگس


 


آدرسهای ورود

www.golanargas.persianhackers.com
www.golanargas.bigestblog.com

www.golanargas.mihanblog.com

www.golanargas.weblog.sh

www.golanargas.myblog.ir


وضعیت در یاهو


لینک به ما / لوگوی دوستان

 

لینک به ما

.

توضیحی برای لوگو


 


لوگوی دوستان

 
 

برای تبادل لوگو پیغام بگزارید.

 


آمار وبلاگ

امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
ایجاد صفحه : - ثانیه


 نفوذ صهیونیسم (قسمت 11) | جهان بدون صهیونیسم ,

نفوذ صهیونیسم (قسمت 11)
نفوذ صهیونیستها در ایالات متحده آمریکا

زندگانی یهودیان در آمریکا از سال 1654 یعنی نیمه قرن 17 شروع می شود ، که 32 نفر از یهودیان فراری از برزیل در واقعه جنگ با پرتغال روانه اتازونی شدند و در بندر نیوآمستردام که بعدها به نام بندر نیویورک خوانده شد پیاده شدند . این جمعیت اندک که اولین مهاجران یهودی به شمار می روند تا سال 1790 به 3000 نفر رسید که این هجرت به نام " هجرت یهودیان اسپانیا " شناخته شده است و " هجرت سفاردیم " نام گرفت .(1)
از سال 1830 تا 1880 یعنی در طول نیم قرن بالغ بر 000/250 نفر یهودی که عمدتاً از یهودیان فقیر و ولگرد آلمان بودند به ایالات متحده امریکا مهاجرت کردند و در شهرهای مختلف آنجا ساکن شدند ، که این دومین هجرت یهود به آمریکا و هجرت یهودیان آلمان نام دارد.
و اما سومین هجرت ، هجرت اشکنازیم نام دارد که هجرت یهودیان اروپای شرقی و یهودیان روسیه تزاری می باشد، تعداد این مهاجران به 000/500/1 نفر بالغ می گردد، که این یهودیان مشغول کارهای دستی و صنایع کوچک شدند و اغلب اینان در قسمت های مخصوص یهودی نشین نیویورک ساکن گردیدند.
هجرت دیگر که در خلال جنگ جهانی دوم جهانی روی داد هجرت یهودیان آلان نازی بود که از مظالم هیتلری به تنگ آمده بوند و رهسپار آمریکا شدند ، اینان از طبقات ثروتمند و جماعات تحصیل کرده آلمان بوند و بنابراین به آسانی توانستند مورد قبول ملت آمریکا واقع شوند.
در هر حال در حوالی سال 1945 تعداد یهودیان ساکن آمریکا بالغ بر 000/000/5 نفر گردید که هر چند از ملیت های جداگانه با زبان مختلف بودند با وجوه اشتراک خاص و احساس یهودیت دست به دست یکدیگر داده به به یک اقلیت نیرومند تبدیل شدند.(2)
یهودیان در سرزمین آمریکا به زودی خود را آزاد یافتند . در حالیکه نیویورک را سرزمین موعود می خواندند به دور از مشکلات اروپا و حکومت های اسپانیا، روسیه،پرتغال،و آلمان شروع به توسعه شبکات گوناگون خود کردند.(3)
در حالی که در کشورهای اسلامی، ایران ، ترکیه،مالزی و اندونزی سخن از تغییر خط و محو فرهنگ های اصیل در میان بود،یهودیان به احیاء خط و فرهنگ و لغت عبری به عوان زبان مادری خود روی آوردند، و یهودیان آمریکا بیش از سایر یهودیان خود را متعهد به تشکیل یک مرکز یهودی در خاک فلسطین دانستند و در راه تحقق یک وطن یهودی، تشکیلات و سازمان ها و موسسات و موتمرات فراوانی در آمریکا پدید آوردند که یکی از نتایج آن سلطه بر ایالات متحده آمریکا بود.به سال 1977 تعداد یهودیان آمریکا بالغ بر 000/000/6 نفر شد، که 3% جمعیت ایالات متحده را تشکیل می داد، این گروه در شهرهای مهم آمریکا مانند واشنگتن ، سانفرانسیسکو و دیترویت فعالیت می کنند و در نیویورک تعداد آنان به 000/000/3 نفر رسید.(4)
آباابان وزیر سابق خارجه اشغالی در کتاب خود " قصه شعبی " می گوید :
"هیچگاه در تاریخ یهود مشاهده نشده است که یهودیان در یک سرزمین صاحب چنین سلطه و نفوذی شده باشند."
اولین کسی که کتذکر خطر یهود در ایالات متحده شده است هنری فورد صاحب کارخانه معروف فورد می باشد، نامبرده در کتاب خود چگونگی سلطه یهود به بخش های گوناگون اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی آمریکا را شرح داده که خطر اجتماعات یهود را افشائ نموده است.
در حقیقت بررسی سلطه یهود بر تشکیلات سیاسی و دستگاههای خبری آمریکا نیازمند مباحث مفصل و پر حجمی است.
چنانچه گفتیم یهودیان مهاجر در سرزمین پهناور و بدون رقیب آمریکا دست اندرکار فعالیت های گسترده ای شدند؛از همان آغاز ، قبل از دیگر یهودیان در اندیشه تحقق یک وطن یهودی ، که هرتسل آن را پیشنهاد داده بود،شدند.
قدیمی ترین تمایلی که از جانب یک مقام رسمی آمریکائی برای تشکیل د.لت یهود مشاهده می شود نامه ای است که در سال 1819 پرزیدنت جان آدامز در جواب نامه "برتی مانوئل" کنسول آمریکا در تونس و روزنامه نگار معروف می دهد.(5)
"مانوئل نوح" در گزارش خودش اعلام می دارد: در زمانی که فرمان از هم گسستن امپراتوری عثمانی در اروپا صادر بشود، یهودیان باید آماده بشوند تا سرزمین سوریه را از آن خود کنند ، رئیس جمهوری آمریکا با دیده موافقت به نظر مانوئل نوح نگریسته و جواب مثبت داده است.
" مانوئل نوح " بعدها در سرزمین امریکا در بافووی نیویورک مزرعه ای خریداری می کند و آن را آرارات می نامد، و برای اسکان موقت یهودیان اختصاص می دهد تا خود را برای سکونت در «سوریه-فلسطین» آماده کنند.نام آرارات به مناسبت محل فرود آمدن کشتی نوح است که مقدمه انتشار نسل جدید در سراسر جهان گردیده است.
"مانوئل نوح" که از اولین پیشنهاد کنندگان تاسیس یک وطن یهودی می باشد در نوشته های خود می گوید:
" ما به تنهایی قادر به تشکیل یک وطن یهودی نیستیم ، ما نیازمند همکاری و مساعدت برادران مسیحی خود می باشیم . مسیحیان معتقدند که مسیح دوباره به جهان باز خواهد گشت، در صورتی که بازگشت مسیح در زمانی انجام می شود که یهودیان در سرزمین موعود مستقر شده باشند.(6)
"رابی اسحاق " روزنامه نگار ساکن فیلادلفیا نیز یکی دیگر از اندیشمندان تشکل وطن یهودی است که نظریه خود را به سال 1864 در امریکا انتشار داد و یهودیان امریکا به سوی اندیشه تشکیل یک وطن یهودی سوق داده شدند.
بعد از جنگ جهانی اول و مصیبت های فراوان که به ملت های گوناگون در خلال جنگ در سراسر اروپا و امپراتوری عثمانی وارد شد، جامع ملل وعده خود مختاری به ملیت های مختلف داد و کشورهای هند، لهستان ، مالزی و ملیت های دیگر در اندیشه کسب استقلال بر آمدند و این وعده در حقیقت به طور ضمنی وعده ای بود بر پایه تشکیل یک وطن یهودی. چنانچه یهودیان این وعده جامعه ملل را به مفهوم تاسیس وطن یهودی تفسیر کردند، وبلکه حضور صهیونیست ها در جامعه ملل، تشکیل یک وطن یهودی را این چنین به تصویب رساند.
در سال 1915 اولین یهودی به عضویت دادگاه عالی آمریکا درآمد و نامبرده به نام "لوئیز-د-راندیس" این اندیشه را تبلیغ کرد که یهودیان در زمانی می توانند ی آمریکائی خوب باشند که سرزمینی را برای خود داشته باشند تا روح یهود ار آنجا به سراسر عالم بتابدو به آمریکا سلطه جهانی یابد.(7)
وسرانجام بعد از جنگ جهانی دوم ، ای فشار آمریکا و اصرار روزولت(8) بود که انگلستان را مجبور به صدور وعد بالفور نمود و دولت انگلستان بر خلاف وعده هایی که به اعراب داده بود با تشکیل یک وطن یهودی و در نهایت با تاسیس دولت اسرائیل در قلب سرزمین های عربی موافقت کرد.
یهودیان در حال حاضر به دو علت از نفوذ فراوانی در ایالات متحده آمریکا برخوردارند:
اول – اینکه در شهرهای بزرگ امریکا حضور دارند به طوریکه در ایالات نیویورک بیش از یک چهارم از کل جمعیت را یهودیان تشکیل می دهند و در حقیقت نیویورک یک ایالت یهودی نشین است.
دوم – اینکه این جماعت یهودیان در شهرهای اقتصادی و صنعتی و سیاسی آمریکا مشاغلی حساس را در اختیار خود دارند، و بنابراین در جاهای مهم حضور و کارهای بزرگ را در اختیار خود گرفته اند.
علت دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد،اقدام دسته جمعی و همگانی یهودیان در کارهایی است که از سوی رهبران به آنان پیشنهاد می شود، همچنانکه در روز انتخابات ، همه یهودیان بدون استثناء در پای صندوقهای رای حاضر می شوند و به شخص مورد نظر رای می دهند و بنابراین یک واحد عظیم را تشکیل می دهند، در حالیکه اقلیت های دیگر این چنین رفتاری ندارند و خود مردم آمریکا در پای صندوق ها حاضر نمی شوند . توجه به آمار زیر مبین این ادعا می باشد: (9)
مشاغل یهودی آمریکایی
تجار 77% 23%
وکلای دادگستری 70% 30%
پزشک 69% 31%
پیشه وران 43% 57%
کارمندان دولت 38% 62%
کارمندان فنی 2% 98%
کشاورزان 1% 99%
بیکاران و افتادگان 0% 100%
در حال حاضر یهودیان آمریکا بالغ بر 000/000/10 نفر می باشند، ثروت های آمریکا بیشتر در انحصار این یهودیان می باشد، از خاندان های ثروتمند صهیونیستی که به ثروت های آمریکا و بلکه بر ثروت های جهانی تسلط دارند، خانواده روچیلد، و نیز خاندان های : کهمان – کوهن – راکفلر – جاویتس – مورگان – وابورگ و بسیاری از بانکداران خصوصی و بین المللی را می توان نام برد، ثروت خانواده روچیلد که شبکه آن در همه جا گسترده است به تنهایی از ثروت خانواده های سلطنتی اروپا بیشتر است.(10)
کورتین – ب – دال در کتاب خودش به سال 1968 می گوید:
" بانکداران بین المللی هم اکنون به سوی کنترل کانل جهان در حرکت هستند و در حقیقت این ثروتمندان با اندیشه های سیاسی و سلطه گری می باشند و ثروت های آنان ابزاری جهت توسعه و نفوذ صهیونیزم است "
چنانکه میشل روچیلد می گوید:
"اقتصاد یک ملت را به دست ما بدهید و اجاز بدهید هرکس می خواهد در این مملکت حکومت کند، زیرا در نهایت حکومت با ثروت است."(11)
یهودیان آمریکا با در دست داشتن ثروت های هنگفت در این کشور پیوسته می توانند در کارهای مهم آمریکا اعمال نفوذ کنند و با به کار اندازی سرمایه های خود جریانات را بر طبق دلخواه خود سوق دهند.

ادامه دارد ...

----------------------------------------------

پی نوشتها:

 1. سفاردیم نام یهودیان اسپانیا است که بعد از طرد یهودیان از این مملکت به خاطر مفسده هایی که انجام داده بودند به نقاط گوناگون شمال آفریقا و آمریکا روی آوردند."شئون الفلسطینیه" شماره 201 ، ص 57.

 2. اقلیة الیهودیه فی الولایات المتحده المریکیه،چاپ بیروت، قسمت اطلاعات.

 3. در حال حاضر 2/400/000 یهودی در نیویورک زندگی می کنند،یعنی یک چهارم کل جمعیت نیویورک یهودی است و 78% یهودیان آمریکا در 14 شهر بزرگ زندگی می کنند، و در عین حال دارای شغل های حساس و کلیدی نیز می باشند. عباس ملکی، ص 11.

 4. الیهودیه العالمیه،تالیف عبدالله حداق،ص 74.

 5. نشریه دفتر مطالعات سیاسی - تالیف عباس ملکی.

 6. به نقل ازGlick Edward Bennand The Trianaular Connection 1982, p.33 تالیف عباس ملکی، ص 8.

 7. تالیف عباس ملکی ص10.

 8. روزولت، خود یک یهودی زاده بود و در زمان حکومتش بسیاری از یهودیان را به آمریکا انتقال داد، در ایام او "ستاره داوود " آرم مخصوص پست آمریکا شد، یهودیان نیویورک او را پیامبر جدید یهودی خواندند که به زودی آنان را به ارض موعود خواهد برد در حالیکه خاتم سلیمان را همراه دارد.خطر الیهودیه العالمیه علی الاسلام و المسیحیه، ص202.

 9. جهان زیر سلطه صهیونیزم، چاپ تهران، سال 1361، ص 10، انتشارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران.

 10. ادموند روتچیلد صاحب گران قیمت ترین کتب خطی نیز می باشد، از جمله کتاب های قیمتی و نفیس در کتابخانه روتچیلد، نسخه منحصر بفرد شاهنامه فردوسی است که به سال 1568 در زمان شاه طهماسب صفوی نوشته شده که دارای 500 صفحه همراه با 118تابلو نقاشی ظریف و قدیمی کار سلطان محمد تبریزی از نقاشان بزرگ عهد صفوی است ، تعداد 78 تابلو این کتاب نیز در موزه متروپوللتین نیویورک است که تا کنون برخی از تابلوهای آن یافت نشده است- تابلو مذکور را به سال 1959 ، ثروتمند دیگر آمریکایی آرتر هوتون خریداری کرد و نامبرده در سال 1992 در گذشت و کتاب شاهنامه موجود در ارثیه وی بالغ بر 20 میلیون دلار قیمت گذاری شده است. اخیراً طی پیگردهای فراوان این کتاب توسط جمهوری اسلامی ایران خریداری و با تابلو نقاشی نفیس نقاش هلندی فیلیپین کونینگ که در تهران بوده معامله و معاوضه و به ایران باز گردانده شد. روزنامه الحیات چاپ بیروت 4 آگوست 1994.

 11. تالیف عباس ملکی ، ص 13.
   


 نوشته شده توسط رسول حاجیان در پنجشنبه 15 دی 1384 و ساعت 03:01 ق.ظ
ویرایش شده در - و ساعت -

لینک ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

نفوذ صهیونیسم (قسمت 19)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 18)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 17)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 16)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 15)

نرم افزار صلوات تایمز

کتاب مهر بی کران حضرت مهدی

کتاب مهر بی کران حضرت مهدی

شهادت مظلومانه امام محمد باقر برتمامی مسلمانان جهان تسلیت باد

نفوذ صهیونیسم (قسمت 13)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 12)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 11)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 10)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 9)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 8)


صفحات وبلاگ


صفحات اضافی

قرآن مجید به ۸ زبان


 

    حقوق این وبلاگ محفوظ است و کپی از آن تنها با ذکر نام مجاز می باشد
All Rights Reserved 2005-2006 © http://golanargas.mihanblog.com

 Resolution: 1024 * 768

منوی اصلی

Free Template Weblog / Mojtaba Online انتخاب های اصلی

   » صفحه نخست

   » پست الکترونیک

Free Template Weblog / Mojtaba Online موضوعات

   »  اخبار وبلاگ Hot

   » نرم افزار

   »  كتاب الكترونیكی

   » كلیپ

   »  تصاویر

Free Template Weblog / Mojtaba Online جهان بدون صهیونیسم

   »  نفوذ صهیونیسم

Free Template Weblog / Mojtaba Online برترین لینكهای وبلاگ

   »  قرآن مجید به ۸ زبان زنده دنیامدیر وبلاگ

Free Template Weblog / Mojtaba Online درباره مدیر وبلاگ :

با سلام من رسول حاجیان در این وبلاگ مشغول کار هستم در این وبلاگ با موضوع او خواهد آمد برای خدمت به مؤمنین شروع به كار كرده ام و دوست دارم كه با نظراتتون منو در این كار راهنمایی كنید .


آرشیو

دی 1384 (27)
آذر 1384 (12)


لینکستان

صبح


لینکدونی

مرسا (- کلیک)
کیمیا (- کلیک)
کلیسای جهانی عماونئیل (- کلیک)
من و صبا (- کلیک)
جهنم همین جاست!! (- کلیک)
حتی اگر بهار نیاید (- کلیک)
مهدی فاطمه (- کلیک)
تنهایی های منتظر (- کلیک)
مهندسی عمران (- کلیک)
بیقرار ظهور (- کلیک)
 آرشیو لینكدونی


جست و جو


خبرنامه.

Copyright © 2005 by Mojtaba Ebrahimi. All rights reserved

.