تبلیغات
او خواهد آمد - نفوذ صهیونیسم (قسمت 19)

 

او خواهد آمد

 

منوی کاربری


این وبلاگ را به صفحات مورد علاقه تان اضافه کنید!     با ما تماس بگیرید!     این وبلاگ را صفحه خانگی خودتان کنید!


   پیغام مدیر : خوش آمدید

   افراد آنلاین :

.


نظر سنجی

امتیاز به گل نرگس


 


آدرسهای ورود

www.golanargas.persianhackers.com
www.golanargas.bigestblog.com

www.golanargas.mihanblog.com

www.golanargas.weblog.sh

www.golanargas.myblog.ir


وضعیت در یاهو


لینک به ما / لوگوی دوستان

 

لینک به ما

.

توضیحی برای لوگو


 


لوگوی دوستان

 
 

برای تبادل لوگو پیغام بگزارید.

 


آمار وبلاگ

امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
ایجاد صفحه : - ثانیه


 نفوذ صهیونیسم (قسمت 19) | عمومی ,

نفوذ صهیونیسم (قسمت 19)
نفوذ صهیونیستها در روسیه تزاری و شوروی (1)

خاصیت همیشگی یهود، همکاری با گروه غالب بر ضد جمعیت مغلوب بوده و می باشد، و بنابراین شگفت نیست اگر حضور و فعالیت یهودیان را در روسیه همزمان با هجوم مغول ها به این سرزمین احساس کنیم.
چرا هنگامی که سپاهان مغول در آسیای میانه قدرت را در اختیار گرفتند و سرزمین های بسیاری را از آن خود کردند، یهودیان با شرح و توصیف سرزمین های بسیار گسترده و منابع سرشار روسیه، خان های مغول را به حرکت به سوی روسیه و اشغال سرزمینهای آنجا تشویق کردند و سرانجام در حمله امیر باتی به سال 1236 به خاک روسیه، حکومت مرکزی روسیه ضعیف و پراکنده شد ویهودیان به عنوان مشاور و راهنما در سپاهیان مغول مشغول به کار شدند و روابط صمیمانه و دوستانه با این دشمنان تازه از راه رسیده برقرار کردند و زمینه تجارت و داد و ستد با اقوام مغول را برای خود و دیگر یهودیان فراهم آوردند.(1)
از آنجا که یهودیان دارای سرزمین معینی نبودند، و شهر و دیاری مخصوص نداشتند ، حمله سپاه مغول به روسیه به آنان هیچ آسیبی نرساند و انان از شکست روسیه ضرری ندیدند، بلکه با نزدیک شدن به نیروهای دشمن ، دارای عزت و احترام و ثروت و سرمایه نیز شدند.
یهودیان حملات مغول ها را مغتنم شمرده، کلیساهای فراوانی را هدف تاراج و تخریب قرار دادند و سعی کردند دیانت یهود را در خاک روسیه و در درون مغولها رواج دهند.
البته روزگار حکومت بیگانگان در روسیه خیلی زود به سر آمد و قیام عمومی در سراسر خاک روسیه بر ضد مغول ها به راه افتاد و بار دیگر کلیساها آباد شد و مردم روسیه قدرت حکومت را در دست گرفتند و به ناچار دوره سرکوب و قلع و قمع یهودیان فرارسید و اقوام مغول از روسیه رفتند و یهودیان در همه جا گرفتار شکنجه و تعقیب و توهین و تحقیر قرار گرفتند.
تاریخچه یهود در روسیه تاریخچه ای قدیمی و طولانی است، یهودیان در اواسط قرن 9 میلادی توانستند در ناحیه ای در روسیه جنوبی حکومتی به نام اقوام خزر تشکیل دهند، لیکن این حکومت قبل از آنکه توفیقی پیدا کند منقرض شد و یهودیان بعد از آن به صورت قبلئل آواره و مورد شکنجه و آزار به زندگانی سخت خود ادامه دادند (2) و مسیحیت دین غالب در روسیه گردید.965 میلادی.(3)
موقعیت یهودیان در روسیه، در ارتباط با وضعیت یهودیان اروپا بعد از حکومت کرامول در انگلستان 1658 میلادی و وقوع انقلاب کبیر فرانسه و ظهور مادی گرائی و بی دینی و انتشار محافل و مجالس سری ماسونری و سرانجام بعد از ظهور ناپلئون و داعیه جهانگشایی او، دستخوش تغییرات و پیشرفت های فراوانی گردید و یهودیانی که در هر شهر و دیاری به صورت اقوامی بومی زندگی می کردند، در سایه برقراری ارتباطات بین ملت ها، همه این یهودیان پراکنده احساس وحدت و همبستگی و همدردی پیدا کرده به صورت یک شبکه بین المللی جهانی در آمدند و روحی جدید،البته روح شیطنت و تباهی در درون این اژدهای تکه تکه شده و افسرده دمیده شد و شرارت مزمن و پنهان و ناپیوسته یهود به یک شرارت متصل و هماهنگ تبدیل شد، در حالیکه هر عضوی از آن با عضو دیگرش در غرب و شرق دنیا در ارتباط بود.(4)
از هنگامی که حکومت های انگلستان و فرانسه و آلمان و ایتالیا در اندیشه نفوذ در کشورهایی آسیائی برآمدند و با حضور جهت نفوذ در سرزمین های اسلامی، به زودی متوجه اقلیت های یهودی در کشورهای اسلامی شدند و برقراری پیوندهای طبیعی و قومی و مذهبی بین اقلیت های یهودی در اروپا و اقلیت های یهودی در سرزمین های اسلامی بهترین راه برای نفوذ در این کشورها می بود.
به طوریکه گذشت ناپلئون بناپارت جهت گسترش نفوذ خود در خاورمیانه به یهودیان فرانسه و بلکه به یهودیان عالم وعده داده که اگر با وی همکاری کنند، سرزمین فلسطین را به آنان خواهد داد، و بنابراین، این وعده یک روح جدید در کالبد همه یهودیان در همه نقاط دمید، نظیر همین سیاست را حکومت آلمان در پیش گرفت و به همه یهودیان وعده داد که اگر با آلمان همکاری کنند،آلمان امپراتوری عثمانی را راضی خواهد کرد که یهودیان را در سرزمین فلسطین اسکان دهد.
در عین حال امپراتوری بریتانیای کبیر خیلی زودتر از رقبای خود دریافته بود که اگر بخواهد بر کانال سوئز نظارت کند، نه تنها باید کانال سوئز را را در اختیار داشته باشد، بلکه باید دارای یک پایگاه نظامی قوی در منطقه باشد که این پایگاه چیزی جز فلسطین و چیزی جز اسکان یهودیان در فلسطین نمی بود.
بنایراین به محض اینکه هنر یهودیان و فایده استخدام آنان، در راه منافع اروپا روشن و آشکار شد، وضعیت یهودیان در داخل خاک روسیه نیز فرق کرد و از یکسو خود یهودیان موقعیت زمانی و مکانی خود را کشف کردند و از سوی دیگر دولت های اروپایی جهت تاثیر گذاردن بر روسیه متوجه اقلیت های یهودی شدند و بنابراین یهودی کثیف و متعفن و فراری و آواره تبدیل به یهودی مورد عنایت و مورد توجه گردید، و یهودی که به مثابه عجوزه ای زشت بود که همسری برایش پیدا نمی شد اکنون دارای چندین خواستگار شده،البته خواستگاران حرامی و غیر مشروع، خارجی و بیگانه و رفیق قافله و شریک دزد.

ادامه دارد ...

----------------------------------------------

پی نوشتها:

  1. di نوشته برانچانینف :   Historie do,La Rursie

  2. تاریخ الفلسطین القدیم، تالیف استاد ظفرالاسلام خان، چاپ بیروت، سال1973.

  3. جهت اطلاعات بیشتر مراجعه شود به کتاب Historie do la Russie نوشته برانچانی نف،و نیز کتاب نفوذ صهیونیزم در اروپای غربی نوشته فخرالدین حجازی.

  4. یظاهرون علیهم بالاثم و العدوان، قرآن کریم که فقط به نکات مهم اشاره می کند و در مورد یهود به این صفت آنان هشدار می دهد و می فرماید: اینان دارای چنین خاصیتی هستند که در گناه و تجاوز همه با یکدیگر همکاری می کنند و هیچکس پیدا نمی شود که آنان را نصیحت کند و حقیقت را بنمایاند.


 نوشته شده توسط رسول حاجیان در جمعه 23 دی 1384 و ساعت 05:01 ق.ظ
ویرایش شده در - و ساعت -

لینک ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین

نفوذ صهیونیسم (قسمت 19)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 18)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 17)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 16)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 15)

نرم افزار صلوات تایمز

کتاب مهر بی کران حضرت مهدی

کتاب مهر بی کران حضرت مهدی

شهادت مظلومانه امام محمد باقر برتمامی مسلمانان جهان تسلیت باد

نفوذ صهیونیسم (قسمت 13)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 12)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 11)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 10)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 9)

نفوذ صهیونیسم (قسمت 8)


صفحات وبلاگ


صفحات اضافی

قرآن مجید به ۸ زبان


 

    حقوق این وبلاگ محفوظ است و کپی از آن تنها با ذکر نام مجاز می باشد
All Rights Reserved 2005-2006 © http://golanargas.mihanblog.com

 Resolution: 1024 * 768

منوی اصلی

Free Template Weblog / Mojtaba Online انتخاب های اصلی

   » صفحه نخست

   » پست الکترونیک

Free Template Weblog / Mojtaba Online موضوعات

   »  اخبار وبلاگ Hot

   » نرم افزار

   »  كتاب الكترونیكی

   » كلیپ

   »  تصاویر

Free Template Weblog / Mojtaba Online جهان بدون صهیونیسم

   »  نفوذ صهیونیسم

Free Template Weblog / Mojtaba Online برترین لینكهای وبلاگ

   »  قرآن مجید به ۸ زبان زنده دنیامدیر وبلاگ

Free Template Weblog / Mojtaba Online درباره مدیر وبلاگ :

با سلام من رسول حاجیان در این وبلاگ مشغول کار هستم در این وبلاگ با موضوع او خواهد آمد برای خدمت به مؤمنین شروع به كار كرده ام و دوست دارم كه با نظراتتون منو در این كار راهنمایی كنید .


آرشیو

دی 1384 (27)
آذر 1384 (12)


لینکستان

صبح


لینکدونی

مرسا (- کلیک)
کیمیا (- کلیک)
کلیسای جهانی عماونئیل (- کلیک)
من و صبا (- کلیک)
جهنم همین جاست!! (- کلیک)
حتی اگر بهار نیاید (- کلیک)
مهدی فاطمه (- کلیک)
تنهایی های منتظر (- کلیک)
مهندسی عمران (- کلیک)
بیقرار ظهور (- کلیک)
 آرشیو لینكدونی


جست و جو


خبرنامه.

Copyright © 2005 by Mojtaba Ebrahimi. All rights reserved

.